PROFHILO – molekuła młodości

 

Odzyskaj młodość w pięć minut…

 

IBSA wiodąca firma farmaceutyczna specjalizująca się w produkcji kwasu hialuronowego przedstawia PROFHILO innowacyjną  ochronę przed starzeniem. Nasza nowa formuła odżywia komórki skórne i na długo przywraca utracony kontur, profil i jędrność Twojej twarzy.

PROFHILO Wyznacza nowy kierunek w terapii starzejącej się skóry i tkanki podskórnej. Hybrydowa molekuła młodości PROFHILO pobudza macierzyste komórki mezenchymalne w kierunku adipocytogenezy.

Rozległa regeneracja starzejącego się podścieliska skórnego na linii żuchwy, okolicy jarzmowej, policzka oraz przedusznej.  W efekcie PROFHILO skóra staje się napięta i sprężysta.

Starzenie twarzy najczęściej obserwowane jest w jej dolnej i środkowej części. Policzki oraz linia żuchwy tracą wyraźny kontur a profil się rozmywa. Nadmierna wiotkość skóry sprzyja powstawaniu „chomiczków” tzw. efektów grawitacyjnych. Dzieje się tak, z powodu atrofii skóry. Skórze brakuje sprężystości.

PROFHILO działa w skórze jak mikroskopijne sprężynki, przywracające skórze utraconą sprężystość, napięcie, kontur i profil twarzy.

 

Dlaczego PROFHILO jest efektywne i bezpieczne?

Profhilo to kombinacja naukowo wyselekcjonowanych różnych długości łańcuchów kwasu hialuronowego o najwyższym dostępnym stężeniu aż 64 mg, które tworzą nowoczesną, stabilizowaną termicznie molekułę młodości.

Unikatową cechą Profhilo jest fakt, że jest jedynym na rynku produktem tego typu bez dodatku jakichkolwiek chemicznych czynników sieciujących BDDE, PEG oraz dodatkowych składników tj. środków znieczulających co sprawia, że produkt nie tworzy grudek, skupisk, nie obtorbia się i nie uczula.

Dzięki zastosowaniu opatentowanej stabilizacji termicznej produkt zyskał niespotykane do tej pory właściwości molekuły młodości zapewniające przedłużone działanie.

Produkt posiada wieloletnie badania kliniczne opublikowane w PUBMED. Surowiec atestowany przez CE i amerykańską agencję FDA.

 

Jest biokompatybilne

Opracowanie nowatorskiej technologii NAHYCO pozwoliło na uzyskanie ustabilizowanego termicznie hybrydowego kompleksu kwasu hialuronowego LHA + HHA kluczowego w procesie gojenia ran, dających gwarancję odwzorowania fizjologicznych warunków naprawy tkankowej. Działanie biostymulujące promuje produkcje kolagenu typu I, II, III, IV, VII, elastyny i kwasu hialuronowego.

Buduje rusztowanie dla elementów morfotycznych macierzy zewnątrzkomórkowej utrzymują ją w odpowiednim napięciu i nawilżeniu.

 

5 punktów o które pytają kobiety na całym świecie

PROFHILO jako absolutny prekursor w remodelingu zwiotczałych tkanek skórnych posiadający wysoką zdolność przepływu w tkankach oraz unikatową technikę podawania do skóry.

Opatentowana technika iniekcji BAP-BIO ACTIV POINTS to tylko 5 wkłuć w postaci niewielkich depozytów po każdej stronie twarzy lub szyi. Unikalna struktura pozwala produktowi „płynąć” w skórze i tkance podskórnej wypełniając ją równomiernie kaskadą naprawczą w ciągu 24-48 godzin. Poprawa wyglądu widoczna jest często natychmiast po zabiegu , ale co najważniejsze narasta w czasie dzięki zachodzącym procesom biostymulacji i bioremodelingowi. To kolejne narastanie efektu świadczy o tym, że następuje przebudowa , odmłodzenie własnej tkanki i dzięki temu pozytywne zmiany będą utrzymywały się dłużej.

Zaleca się dwa zabiegi w odstępie miesiąca, a przy skórach intensywnie zniszczonych dodatkowo trzeci zabieg po dwóch miesiącach od drugiego zabiegu.

 

 

Bioremodeling z natychmiastowym efektem sprężystości

Opracowane specjalne punkty do terapii wiotkiej skóry szyi i udowodnione naukowo działanie PROFHILO na tkankę tłuszczową pozwalają na osiągnięcie bardzo dobrych efektów terapeutycznych w tym trudnym obszarze. Wielopoziomowe skórno – podskórne odtwarzanie tkanej daje efekt „rozprężania” skóry na szyi, bez konieczności częstych powtarzalnych wstrzyknięć konicznych do stymulacji procesów naprawczych. Tylko 2 zabiegi w odstępie miesiąca, powtarzane 2 razy do roku.

 

Efekty – przed i po zabiegu

 

Kontakt

Forte Vite Anita Szyrocka Szczecin

Forte - Vite
Gabinety lekarskie i stomatologiczne


Forte-Vite Gabinety Lekarskie

Europejska 35/LU 2
71-069 Szczecin

tel. +48 609 558 088

e-mail: forte@vite.com.pl

Bezpłatny parking przed gabinetem

© 2020 Forte Vite. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin