O firmie


Forte-Vite powstało z myślą o ludziach. Ludziach którzy nie chcą poprawiać swojej urody za pomocą skalpela, ale nowoczesnych technologii, stomatologii, zabiegów kosmetycznych i środków medyczno-kosmetycznych, jakie w ostatnim czasie odkryła przed nami nauka.

Serdecznie zapraszamy do nowo otwartych gabinetów lekarskich i stomatologicznych. Proponujemy Państwu wysokiej klasy zabiegi stomatologiczne, protetykę oraz opiekę ortodontyczną (między innymi aparaty invisalign), zadbamy, aby każdy pacjent wyszedł z pięknym uśmiechem.

Gdy nasi pacjenci uzyskają już cudowne uśmiechy, zapraszamy do gabinetu medycyny estetycznej. Świadomość znaczenia dobrego wyglądu, a więc potrzeba dbałości o własny wizerunek, stale wzrasta. Skóra potrzebuje świeżości, proponujemy Państwu botox, kwas hialuronowy, mezoterapie oraz karboksyterapie.

 

Używamy wyłącznie certyfikowanych i renomowanych preparatów, a zabiegi wykonują wyłącznie certyfikowani lekarze. Bardzo wnikliwie śledzimy trendy i nowoczesne technologie, zarówno w sprzęcie jak i produktach na których pracujemy. Nieustannie zastępujemy nowszymi wersjami urządzenia oraz preparaty, tak aby cały czas korzystać z najlepszych rozwiązań. Dbając o komfort naszych pacjentów wprowadziliśmy procedurę pozabiegową z użyciem światła LED, które skraca czas regeneracji skóry po inwazyjnych zabiegach. Wszystkie proponowane przez nas metody, zostały uznane za właściwe i bezpieczne oraz posiadają międzynarodowe certyfikaty bezpieczeństwa.

Jednocześnie panuje u nas niepowtarzalna, przyjazna atmosfera. Dążenie do doskonałości i nieustanny rozwój to cele jakie sobie stawiamy. Pomagając odwiedzającym nas pacjentom poprawić wygląd ciała i wyeliminować ewentualnie niedoskonałości, zapraszamy też do fizjoterapeuty oraz dietetyka. Ważne dla nas jest aby pacjent został potraktowany w holistycznie. Forte-Vite to miejsce, w którym stawiamy na zaufanie i partnerską relację z pacjentem.


Nasz personel

Anita Szyrocka-Frukacz

lekarz stomatolog, specjalista 1-stopnia stomatologii ogólnej | dyplomowany lekarz medycyny estetycznej

dr n.med. Piotr Skomro

specjalista ortodonta

Adam Garstka
Adam Garstka

Lekarz stomatolog

Marcin Metlerski

Chirurg stomatolog, implantolog

Piotr Czupryński

lekarz medycyny | medycyna estetyczna

Filip Jeziorowski

dyplomowany lekarz medycyny estetycznej

Bartek Mosur

terapia manualna, terapia stawów skroniowo-żuchwowych, globalna terapia stopy, chiropraktyka, kinesiology taping

Milena Łęczyńska

dyplomowana higienistka i asystentka stomatologiczna

Joanna Rucińska

rejestratorka medyczna

Kontakt

Forte Vite Anita Szyrocka Szczecin

Forte - Vite
Gabinety lekarskie i stomatologiczne


Forte-Vite Gabinety Lekarskie

Europejska 35/LU 2
71-069 Szczecin

tel. +48 609 558 088

e-mail: forte@vite.com.pl

Bezpłatny parking przed gabinetem

© 2020 Forte Vite. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin