O firmie

Forte-Vite powstało z myślą o ludziach. Ludziach którzy nie chcą poprawiać swojej urody za pomocą skalpela, ale nowoczesnych technologii, stomatologii, zabiegów kosmetycznych i środków medyczno-kosmetycznych, jakie w ostatnim czasie odkryła przed nami nauka.

Serdecznie zapraszamy do nowo otwartych gabinetów lekarskich i stomatologicznych. Proponujemy Państwu wysokiej klasy zabiegi stomatologiczne, protetykę oraz opiekę ortodontyczną (między innymi aparaty invisalign), zadbamy, aby każdy pacjent wyszedł z pięknym uśmiechem.

Gdy nasi pacjenci uzyskają już cudowne uśmiechy, zapraszamy do gabinetu medycyny estetycznej. Świadomość znaczenia dobrego wyglądu, a więc potrzeba dbałości o własny wizerunek, stale wzrasta. Skóra potrzebuje świeżości, proponujemy Państwu botox, kwas hialuronowy, mezoterapie oraz karboksyterapie.

 

Używamy wyłącznie certyfikowanych i renomowanych preparatów, a zabiegi wykonują wyłącznie certyfikowani lekarze. Bardzo wnikliwie śledzimy trendy i nowoczesne technologie, zarówno w sprzęcie jak i produktach na których pracujemy. Nieustannie zastępujemy nowszymi wersjami urządzenia oraz preparaty, tak aby cały czas korzystać z najlepszych rozwiązań. Dbając o komfort naszych pacjentów wprowadziliśmy procedurę pozabiegową z użyciem światła LED, które skraca czas regeneracji skóry po inwazyjnych zabiegach. Wszystkie proponowane przez nas metody, zostały uznane za właściwe i bezpieczne oraz posiadają międzynarodowe certyfikaty bezpieczeństwa.

Jednocześnie panuje u nas niepowtarzalna, przyjazna atmosfera. Dążenie do doskonałości i nieustanny rozwój to cele jakie sobie stawiamy. Pomagając odwiedzającym nas pacjentom poprawić wygląd ciała i wyeliminować ewentualnie niedoskonałości, zapraszamy też do fizjoterapeuty oraz dietetyka. Ważne dla nas jest aby pacjent został potraktowany w holistycznie. Forte-Vite to miejsce, w którym stawiamy na zaufanie i partnerską relację z pacjentem.


Nasz personel

Anita Szyrocka-Frukacz

lekarz stomatolog, specjalista 1-stopnia stomatologii ogólnej | dyplomowany lekarz medycyny estetycznej

dr n.med. Piotr Skomro

specjalista ortodonta

Piotr Czupryński

lekarz medycyny | medycyna estetyczna

mgr Katarzyna Lipińska

biorezonans

Marcin Meklerski

Chirurg stomatolog, implantolog

Filip Jeziorowski

dyplomowany lekarz medycyny estetycznej

Adrian Wiatrak
mgr Adrian Wiatrak

Fizjoterapia

Joanna Rucińska

rejestratorka medyczna

Milena Łęczyńska

dyplomowana higienistka i asystentka stomatologiczna

Adam Garstka
Adam Garstka

Lekarz stomatolog

Kontakt

Forte Vite Anita Szyrocka Szczecin

Forte - Vite
Gabinety lekarskie i stomatologiczne


Forte-Vite Gabinety Lekarskie

Europejska 35/LU 2
71-069 Szczecin

tel. +48 609 558 088

e-mail: forte@vite.com.pl

Bezpłatny parking przed gabinetem

© 2020 Forte Vite. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin