Jalupro® – Medycyna estetyczna 

To właśnie dzięki wieloletnim badaniom powstało Jalupro®, które zawiera tą najbardziej aktywną, fizjologiczną sekwencję AA w formie prekursorowej (Glicyna, L-Prolina, L-Lizyna i L-Leucyna), która jest w stanie inicjować syntezę kolagenu typu I i III oraz normalizować jego równowagę metaboliczną. W macierzy zewnątrzkomórkowej poza kolagenem występuje również hialuronian. Dlatego, tak istotnym elementem w Jalupro® jest zawartość nieusieciowanego HA, który działa nawilżająco, ochronnie, przeciwzapalnie, a także przyspiesza gojenie i regenerację.

Zawarta w Jalupro® funkcjonalna formuła czterech AA w połączeniu z HA poprawia jakość cery, zwiększa gęstość skóry, poprawia jej elastyczność, wygładza zmarszczki, nawilża, rozświetla, jak również przyspiesza proces gojenia. Jalupro® to w pewnym sensie „sztuka komponowania” terapii na miarę potrzeb pacjenta.


Jalupro classic 

Jalupro®classic idealnie sprawdzi się w bioregeneracji najdelikatniejszych obszarów twarzy, w tym tak trudnej do leczenia okolicy oczu. Ponadto fakt, iż każde opakowanie Jalupro® classic zawiera oddzielną fiolkę z AA i HA sprawia, że lekarz może zastosować zupełnie nową procedurę o Potrójnym Stężeniu AA co pozwoli w sposób wysoce skuteczny, przy zachowaniu pełnego profilu bezpieczeństwa niwelować wiotkość skóry, zmarszczki i zasinienia wokół oczu.

Optymalna dawka kluczowych AA silnie skoncentrowana w HA pozwoli zagęścić, zregenerować, ujędrnić, nawilżyć skórę oraz zredukować zasinienia wokół oczu. To jeszcze nie wszystkie możliwości Jalupro®, gdyż po dodaniu do niego kilku ściśle określonych protokołem jednostek toksyny botulinowej uzyskamy zupełnie nową mieszaninę JaluToxin, której kluczowym atutem jest potrójne działanie, które zawdzięczamy połączeniu: AA oraz HA zawartych w Jalupro® z toksyną, która obniży powierzchowną kurczliwość skóry, uwalniając napięcie zmarszczek zlokalizowanych w najdelikatniejszych okolicach twarzy tj.: czole, w okolicy mięśni okrężnych oczu „kurze łapki”, ust „zmarszczki palacza”, czy też szyi „pierścienie Venus” oraz mięśnia szerokiego szyi. Co istotne, głębokie mięśnie pracują nadal zachowując naturalną mimikę, a jedynie przyczepy skórno-mięśniowe ulegają relaksacji w wyniku czego następuje rozprostowanie zmarszczek mimicznych.


Jalupro®HMW 

Jalupro®HMW sprawdzi się u pacjentów z przesuszoną skórą, głębszymi zmarszczkami w obrębie twarzy, szyi, dekoltu, powierzchni rąk oraz całego ciała, z zaawansowanymi oznakami fotostarzenia. Nada naturalnej objętości, wypełni zmarszczki i nawilży powierzchowne i głębokie warstwy skóry. Zaaplikowany natomiast w czerwień warg idealnie je nawilży, ujędrni i wygładzi. Przyniesie również dobre rezultaty w leczeniu blizn potrądzikowych, zanikowych, jak również rozstępów. W oparciu o Jalupro®HMW został opracowany jeszcze jeden interesujący pro- tokół łączenia go z Jalupro®classic. Uzyskujemy wówczas formułę z potężną 180 mg dawką AA oraz HA o dwóch wiel- kościach molekuły: 200 i 1400-1600 kDa.


Jalupro® Drink

Jalupro® to kompleksowa dbałość o pacjenta w najdrobniejszym szczególe, dlatego producent opracował i przebadał klinicznie Aminokwasową Terapię doustną Jalupro® Drink zawierającą wysoką 4 g dawkę 3 najważniejszych dla organizmu AA: Glicyny, L-Proliny i L-Lizyny. Glicyna występująca w Jalupro® drink w ilości, aż 2000 mg stanowi najważniejsze ogniowo tego produktu, gdyż jako AA endogenny ma działanie neuroprotekcyjne, antypsychotyczne, przeciwlękowe, poprawia samopoczucie i pamięć. Glicyna bierze też udział w procesie detoksykacji wątroby, pomaga zapobiegać rakowi oraz ma działanie antyoksydacyjne i przeciwzapalne. Jest stosowana nie tylko w neurologii, ale też w leczeniu owrzodzeń podudzi.

Ponadto Glicynę stosuję się w bezsenności, po udarze niedokrwiennym, w stanach lękowych i schizofrenii. Jak wykazały badania, glicyna jest syntetyzowana przez organizm w niewystarczającej ilości, dlatego powinna być uznana za AA niezbędny i suplemen- towana w ilości ok 10 g dziennie.

Poza Glicyną Jalupro® Drink zawiera również aminokwasy: L-Proliną w ilości 1750 mg oraz L-Lizyną w ilości 250 mg. Zażywając 1 saszetkę dziennie przez minimum 3 miesiące poprawi się stan naszej skóry, zahamowany zostanie proces wypadania włosów i nastąpi ich szybszy wzrost, nasze paznokcie wzmocnią się, ponadto poprawi się i znormalizuje sen. Jalupro® Drink będzie również działał przeciwzapalnie, przyspieszał gojenie i wzmacniał system immunologiczny.


Jalupro® Super Hydro 

Jalupro Super Hydro Jalupro Super Hydro Jalupro Super Hydro Jalupro Super Hydro

 

Jalupro® Mask

 

Efekty przed i po

Kontakt

Forte Vite Anita Szyrocka Szczecin

Forte - Vite
Gabinety lekarskie i stomatologiczne


Forte-Vite Gabinety Lekarskie

Europejska 35/LU 2
71-069 Szczecin

tel. +48 609 558 088

e-mail: forte@vite.com.pl

Bezpłatny parking przed gabinetem

© 2020 Forte Vite. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin