Stymulatory tkankowe

 

Stymulatory tkankowe to preparaty służące do odbudowy struktury skóry, dzięki stymulacji komórek skóry, kolagenu i elastyny. Po zaaplikowaniu dają bardzo naturalne efekty poprawy gęstości, jędrności oraz jakości skóry. Grupa biostymulatorów jest bardo duża i stale powiększa się. Preparaty te zawsze powinny być indywidualnie dobierane do każdego pacjenta.

 

W ofercie stosujemy preparaty m.in.:

  • ELLANSE S
  • ELLANSE M
  • NITHYA BODY
  • NITHYA FACE
  • LINERASE

 

 

ELLANSE

Odmłodzenie bez zmiany naturalnych rysów twarzy

Tradycyjne wypełniacze nie likwidują przyczyny problemu- wypełniają zmarszczki, nie poprawiając jakości skóry. ELLANSE dzięki wyjątkowym właściwościom działa dwukierunkowo. Bezpośrednio po iniekcji widoczny jest natychmiastowy efekt wypełnienia oraz odbudowy kształtu i konturu twarzy. Jednocześnie rozpoczyna się stymulacja syntezy kolagenu i elastyny. Skóra staje się zagęszczona, jędrna i wygląda zdecydowanie młodziej.

 

Na czym polega zabieg?

Ellanse podaje się iniekcyjnie w skórę, w małych ilościach, za pomocą cienkiej igły lub kaniuli, co powoduje minimalny dyskomfort. Zabieg jest prosty i trwa ok 30 min w zależności od obszaru zabiegu.

 

Ellanse daje gwarancję naturalnego, młodego wyglądu bez ryzyka nadkorekcji i niepożądanej zmiany rysów twarzy.

 

Efekty ELLANSE – PRZED i PO

 

 

RADIESSE 

RADIESSE składa się z mikrosfer hydroksyapatytu wapnia (CaHA) zawieszonych w wodnym nośniku żelowym. 

Po podaniu za pomocą iniekcji, zapewnia natychmiastowy efekt liftingu i korekty, kolejnym działaniem jest stymulacja naturalnej  produkcji kolagenu w organizmie – dla uzyskania długotrwałego efektu. 

Z biegiem czasu żel wchłania się, a organizm metabolizuje mikrosfery CaHA, pozostawiając w tym samym miejscu nowy, naturalnie wytworzony kolagen.

Co więcej, na rynku medycyny estetycznej dostępny jest preparat RADIESSE Lidocaine, który zawiera lidokainę (środek znieczulający) – zwiększa on komfort pacjenta podczas zabiegu. 

Dlaczego? 

Budowa Radiesse została zaprojektowana tak, aby na nowo „włączyć” uśpione komórki. Jego działanie wykracza poza zwiększanie gęstości kolagenu do stymulacji produkcji naturalnego kolagenu. 

Reaktywując proces odnowy, Radiesse poprawia jakość skóry tak, by wyglądała na „młodszą, niż wskazuje wiek”. 

Nowa mocna konstrukcja 

Powstaje nowa elastyna i kolagen typu 1 – „kolagen młodej skóry”. To działanie jest niezbędne, aby skóra była jędrna, elastyczna i mocna. 

Unikalny efekt stymulacji 

Mikrosfery RADIESSE, wykonane z najwyższej jakości CaHA, zwiększają aktywność fibroblastów. Po trzech miesiącach po zabiegu żel wchłania się, pozostawiając odmłodzoną skórę. Lifting zapewnia naturalnie wystymulowaną strukturę kolagenowo-elastynową. 

Czego możesz oczekiwać? 

  • Radiesse jest podawany za pomocą iniekcji pod skórę w środkowej i dolnej części twarzy. 
  • Procedura zabiegowa trwa około 30 min. 
  • Podczas zabiegu, RADIESSE liftinguje i nadaje kształt ważnych obszarów twarzy w zakresie anti-aging: środkowej i dolnej części twarzy, zapewniając młody, świeży wygląd. 
  • Dzięki stymulacji naturalnego kolagenu efekty mogą utrzymywać się rok, a nawet dłużej (u wielu pacjentów). 

 

Kontakt

Forte Vite Anita Szyrocka Szczecin

Forte - Vite
Gabinety lekarskie i stomatologiczne


Forte-Vite Gabinety Lekarskie

Europejska 35/LU 2
71-069 Szczecin

tel. +48 609 558 088

e-mail: forte@vite.com.pl

Bezpłatny parking przed gabinetem

© 2020 Forte Vite. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin