Wybielanie zębów

Uśmiech to Twoja wizytówka, którą prezentujesz światu. Dlaczego nie miałbyś zadbać o to, by pokazać się z najlepszej strony dzięki zdrowemu i promiennemu uśmiechowi?

Jeśli chodzi o wybielanie zębów, najbardziej rzetelnych informacji udzieli Ci Twój dentysta. Tylko stomatolodzy mają dostęp do najskuteczniejszych, profesjonalnych kuracji i mogą zagwarantować, że wybielanie będzie skuteczne i przyniesie doskonały efekt.

 

W naszej ofercie proponujemy Państwu

  • WYBIELANIE NAKŁADKOWE – bardzo skuteczne w różnych typach przebarwień zębów (starzeniowe, nikotynowe, genetyczne, po tetracyklinach). Pacjent wykonuje samodzielnie w domu. Poprzedzone wizytą w gabinecie stomatologicznym, pobraniem wycisków do specjalnych nakładek, które pacjent nakłada na zęby z żelem wybielającym.
  • WYBIELANIE LAMPĄ PHILIPS ZOOM
  • WYBIELANIE ZĘBA MARTWEGO

 

Wybielanie lampą Philips Zoom

 

Jak to działa?

Po dokładnym zabezpieczeniu dziąseł specjalną osłoną, stomatolog nakłada na zęby żel Zoom. Następnie rozpoczyna naświetlanie lampą wybielającą, która podnosi efektywność wybielania o 40% w porównaniu z systemami wybielającymi stosowanymi bez użycia lampy.

 

Świetne efekty w krótkim czasie

Philips Zoom WhiteSpeed to najszybszy i najprostszy sposób na skuteczne wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym. Skorzystały z niego już ponad cztery miliony pacjentów.

 

Czy wybielanie zębów jest bezpieczne?

Tak. W badaniach klinicznych dowiedziono, że wybielanie zębów nadtlenkiem karbamidu i nadtlenkiem wodoru jest bezpieczne dla zębów i dziąseł jeśli prowadzone jest pod nadzorem stomatologa.

 

Czy występują efekty uboczne?

Najczęstszym skutkiem ubocznym jest nadwrażliwość zębów i dziąseł. Twój dentysta dostarczy Ci najbardziej rzetelnych informacji na temat tego, czy Twoje zęby się nadają do wybielania oraz jakiego stężenia preparatu wybielającego powinieneś użyć. Wszystkie produkty do wybielania Philips Zoom zawierają dwa łagodne związki zmniejszające nadwrażliwość zębów: azotan potasu oraz amorficzny fosforan wapnia ACP.

 

Jak długo utrzymują się efekty wybielania?

Zabiegi wybielania zębów pomagają zminimalizować istniejące przebarwienia, jednak spożycie kawy i innych napojów lub substancji barwiących zęby, a także zwykłe procesy starzenia się, mogą z czasem doprowadzić do powstania kolejnych przebarwień. Można im przeciwdziałać stosując, zabiegi przypominające.

 

Kontakt

Forte Vite Anita Szyrocka Szczecin

Forte - Vite
Gabinety lekarskie i stomatologiczne


Forte-Vite Gabinety Lekarskie

Europejska 35/LU 2
71-069 Szczecin

tel. +48 609 558 088

e-mail: forte@vite.com.pl

Bezpłatny parking przed gabinetem

© 2020 Forte Vite. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin