Nieustannie staramy się, by poszerzać wiedzę całego naszego zespołu. Rozwój wpisany jest w wartości każdej osoby pracującej na rzecz gabinetów lekarskich Forte-Vite w Szczecinie. Szkolimy się, będąc na bieżąco z nowymi informacjami, zabiegami i trendami. 11 września 2021. roku uczestniczyliśmy w szkoleniu z Dr Olgą Milbrandt, gdzie zgłębialiśmy wiedzę dotyczącą medycyny estetycznej. 

Wypełniacze przeznaczone do dynamicznych obszarów 

 

Dr. Olga Milbrandt, będąc w naszych gabinetach lekarskich w Szczecinie, przeprowadziła szkolenia dotyczące medycyny estetycznej, a w szczególności wypełniaczy przeznaczonych do zabiegów podejmujących dynamiczne obszary, jak twarz. Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w wydarzeniu, wymienić się opiniami i zdobyć wiedzę, która z pewnością okazała się ciekawa dla każdego z uczestników. 

Produkt Teosyal® Ultra Deep PureSense to implant, który opracowano do leczenia obszarów, które wymagają zwiększenia objętości. Stworzono go również z myślą o leczeniu obszarów, które wymagają kształtowania owalu twarzy (szczególnie kości policzkowych), policzków. Pomaga przywrócić prawidłową objętość i kontur twarzy. Świetnie sprawdza się między innymi przy korekcji głębokich zmarszczek w grubej skórze i delikatnym opadaniu powiek.

Zastosowanie:

  • Zmiany struktury skóry starzejącej się: przywracanie jej objętości, wypełnianie zmarszczek, nawilżanie w prawidłowy sposób.
  • Chirurgia rekonstrukcyjna: wypełnianie zagłębień spowodowanych między innymi przez blizny, przywracanie efektu objętości skóry utraconej na skutek lipoatrofii.

zabiegi estetyczne szczecin 

Zabiegi medyczne, szczególnie z zakresu medycyny estetycznej, wymagają uprawnień, umiejętności, wiedzy, a także odpowiednich produktów, które spełniają swoje role. Stąd poznajemy coraz to nowe z nich, by nasza wiedza była rozbudowana, kompleksowa i aktualna. 

Teosyal Ultra Deep Teosyal Ultra Deep

Kontakt

Forte Vite Anita Szyrocka Szczecin

Forte - Vite
Gabinety lekarskie i stomatologiczne


Forte-Vite Gabinety Lekarskie

Europejska 35/LU 2
71-069 Szczecin

tel. +48 609 558 088

e-mail: forte@vite.com.pl

Bezpłatny parking przed gabinetem

© 2020 Forte Vite. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin